Anežka Plášková

člen týmu

Ve skautu: Působím jako rádkyně družiny v našem oddíle už 5 let. Za tu dobu jsem si vyzkoušela vést všechny věkové kategorie od nejmenších benjamínků až po nejstarší skautky:) Letos v létě jsem se stala vůdkyní našeho dívčího oddílu Minetaka a doufám, že to spolu s mými zástupkyněmi dotáhnem daleko.

Mimo skaut: Studuji maturitní ročník na gymnáziu. Ráda zpívám, čtu a koukám na Přátele:) Svůj volný čas se snažím trávit se svou rodinou nebo s kamarády:)

Oni o mně: Anežka Vás okouzlí svým přátelským přístupem, příjemně si s ní popovídáte a k tomu Vám předá moře nápadů a inspirace, jenž pramení z jejích bohatých zkušeností z vedení ve skautu. Ale nenechte se mást! Anežka je pravý drak, který se nezalekne jen tak nějaké bouře a hlavně to umí pořádně rozjet.