Magdaléna Zouharová – Mája

drak

Ve skautu: Skautovat jsem začala v oddíle Minetaka v Boskovicích, kde jsem prošla rolí světlušky, skautky i rádkyně. Před rokem jsem Minetaku vyměnila za Corleonis v Lysicích. Nejvíce zkušeností mám s vedením světlušek, ale něco už jsem zažila i se skautkami.

Skautské vzdělání: ČLK Odyssea

Mimo skaut: Kromě studia dělám plejádu dalších věcí. Hraji na klavír, čtu, pracuji na zahradě, chodím na procházky, peču, trávím čas s rodinou a přáteli … Taky ráda uklízím a těší mě, když mám ve všem pořádek. Možná jen sport mě tolik nebere.

Oni o mně: Mája je jedna z nejochotnějších a nejlaskavějších lidí, na které můžete na světě narazit. Je skvělá rádkyně, která zvládne snad každou světlušku zabavit a zaujmout svým božím programem. Neznám člověka, který by si s ní krásně nepopovídal a kterému by nezvedla náladu svou pozitivní energií. Nenechte se však zmást, Mája má v sobě uvnitř velkého draka a dokáže prokázat svou velkou sílu.