Ludmila Dobrozemská (externí intruktor)

Skautské vzdělání: VK, LŠ Plšík, OČK myšlenkové základy a historie skautingu, ZZA ZdrSem

Ve skautu: Mým skautským domovem i srdeční záležitostí je dívčí oddíl Minetaka v Boskovicích, jehož vedení jsem letošní léto předala. Druhým skautským domovem je pak lysický oddíl Corleonis. Pro okres Blansko vykonávám funkci výchovné zpravodajky, podílím se na různých vzdělávacích kurzech – momentálně jsem vedoucí rádcovského kurzu Č.O.CH., členkou čekatelského kurzu Sursum, Punkva a čekatelského a vůdcovského kurzu II. okrsku Brno.

Mimo skaut: Na Masarykově univerzitě jsem vystudovala několik oborů. Nyní se věnuji historii na doktorském studiu a současně pracuji v kanceláři Ústředí junáka. Moc ráda cestuju, čtu, jezdím na různé akce a trávím čas s rodinou a přáteli.

Oni o mně: Holka s velkým srdcem. Angažovaná v tolika projektech, studiích a skautských činnostech, že si říkáte, jak to všechno může tak dobře zvládat a být stále tak super a pozitivní. Recept: musíš do toho dát „prostě to srdíčko“…